Student knihomol 6

28. února 2015 v 15:45 | Chaera |  Student knihomol
Projekt od Cathy :-)

Únor - 1 551 stran

Vražedná pomsta - 335 stran
Tuhle knihu jsem sice přečetla v lednu, ale až po zveřejnění Studenta knihomola 5, takže proto je zde. A můžu říct jen: Wow! A ten konec se jednoznačně řadí k nejlepším, co jsem zatím v roce 2015 četla. Kdybych neměla v knihovně tolik čekajících rezervací (ech, 20) už bych dávno četla třetí díl. Jinak, jste team Peeta nebo team Hurikán?

Saeculum - 478 stran
Konečně jsem se dokopala k tomu, napsat zase další recenzi. Začátek mi sice přišel trochu zdlouhavý (středověký jarmark, popis cesty...), ale když se to konečně rozjelo, nemohla jsem se odtrhnout. Děj je poutavý, z každé stránky na vás dýchá akce a narozdíl od většiny knih není úplně předvídatelná. Nic víc nenapíšu, protože si můžete přečíst recenzi.

Poslední píseň - 374 stran
A další zrecenzovaná kniha. Poslední píseň je moje první kniha od Sparkse, i když v knihovně na mě už čeká Zápisník jedné lásky. Na romantické knihy moc nejsem, zvlášť když se jedná o podobné knihy typu "láska na první pohled", kdy si ani nedokážu představit, že by spolu hlavní postavy vydržely déle než rok. Více, co si o knize myslím najdete v recenzi.

Beze snů - 364 stran
A po tom dlouhém čekání (cca několik měsíců, ale i tak) vydalo nakladatelství CooBoo konečně druhý díl Proroctví. Jééj, takovou radost jsem měla, když jsem ji konečně držela v ruce. Sice jsem měla zpočátku problém si na některé fakta rozpomenout, ale když jsem se začetla, nedělalo mi už problém si ujasnit kdo je kdo a co se stalo s Hektorem. Docela mě ale mrzí, že autorka do příběhu zakomponovala Oriona a nevyřešila to s Lucasem a Helen.

Celkem knih: 4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama