Student knihomol 5

1. února 2015 v 11:01 | Chaera |  Student knihomol
Úžasný projekt, který pochází od Cathy :-)

Leden - 2 097 stran

Hra o trůny - 846 stran
Na Vánoce jsem dostala Hru o trůny a to bych nebyla já, kdybych jí hned nezačala číst (i když jsem měla další dvě knihy rozečtené -.-). Zpočátku jsem měla problém se zorientovat mezi postavami, ale když se mi podařilo ujasnit si kdo je kdo, četla se mi kniha mnohem rychleji. Vlastně jsem ji přelouskala za pár týdnů, což je pro mě obdivuhodný výkon na to, kolik testů, zkoušení a úkolů bylo ve škole.

Hra lží - 215 stran
A protože jsem si občas musela odpočinout od složitého děje Hry o trůny, začetla jsem se i do Hry lží (hah, dvě hry :D). Upřímně, docela o ničem. Čtenář se vůbec nic nedozvěděl, jenom přibyly další otazníky a celé mi to přišlo trochu natahované. Jako by autorka chtěla jen co nejdelší možnou sérii (byznys...).

Amy a Roger na cestě - 410 stran
Uvědomuji si, že se jedná o jaksi letní knihu, ale čekala jsem na ní půl roku, takže to nešlo nechat si jí na léto. Ňuch, ta obálka je úžasná :3 a všechno v té knize taky. Playlisty, účtenky, fotografie... Čekala jsem sice víc romantiky, o které se píše i v anotaci, ale i přesto se jednalo o strašně milou knihu. Navíc číst to v létě, asi bych se usmažila, takže v zimě to má taky nějaké kouzlo....

Hvězdy nám nepřály - 237 stran
Kolik lidí teď začne nevěřícně čumět, když řeknu že nemám tuhle knihu ráda? Já nevím, asi jsem měla vysoké očekávání, když jsem se pouštěla do čtení, takže jsem čekala něco úžasného, od čeho se nebudu moct odtrhnout a budu bulet jak želva, ale kapesníky jsem potřebovala jen na rýmu. Jasně byl to pěkný příběh, jenže mně přišel prostě hrozně nerealistický. Asi jsem divná :D

Jsem zlomená - 389 stran
Konečně jsem ji dočetla! Začala jsem někdy před Vánoci, ale pak se k tomu přikulila Hra o trůny a já přestala. A to mi zbývalo asi sedmdesát stran do konce -_- U téhle knihy jsem se neustále chytala za hlavu (Warner- kdo by ho nejraději zabil?) a u konce jsem jenom kroutila hlavou. Ne vážně mohla to být výborná kniha nebýt Warnera a toho konce.

Celkem knih: 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik knih za měsíc přečteš?

Nečtu
Méně jak 3
4 - 6
Více jak 7

Komentáře

1 Anyou | 6. února 2015 v 8:02 | Reagovat

krásný blogík zajímavé knihy nádherný dess
chaero. Mě nejde vůbe c udělat a lámu si nad tím hlavu.:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama