Student knihomol 3

2. prosince 2014 v 13:30 | haera |  Student knihomol
Projekt od Cathy

Listopad - 2 590 stran

A co když jsem blázen? - 254 stran
Navzdory počáteční nejistotě jsem po téhle knize sáhla. A byla jsem vážně překvapena, protože je celá napsaná velmi mile a vážně dobře se čte. A ta obálka je prostě... Awrr. Měla jsem ji přečtenou za jedno odpoledne a to i s přestávkami.

Amélie v Paříži - 142 stran
Jedna z knížek, kterou jsem přečetla a nic ve mně nezanechala. Maximálně chuť najít si toho, kdo dělal obálku a omlátit mu knížku o hlavu. Protože si vážně nepamatuju, že by se tam líbal Rafael s nějakou brunetou. A Sina byla pokudvím zrzka. Jasně, je to pěkná oddechovka, ale já mám ráda akci.

Percy Jackson|Moře nestvůr - 304 stran
Téměř po půl roce se ke mně konečně dostal druhý díl Percy Jacksona. Skákala jsem radostí a přečetla jsem si za jeden den. Sice jsem pak byla ve škole celá ospalá, ale Percy za to stojí.

Percy Jackson|Prokletí titánů - 336 stran
No, když už jsem měla druhý díl, tak proč si rovnou nevzít i další, no ne? Ach bože, jak já tu sérii žeru.

Percy Jackson|Bitva o labyrint - 383 stran
A když už jsem si teda půjčila druhý i třetí díl, vzala jsem si i čtvrtý. Kdyby to bylo na mně, vzala bych si i poslední, jenže v knihovně je rezervovaný ještě dalšími dvěma lidmi. Ugrh.

Selekce - 286 stran
Viděli jste tu boží obálku? Tak stejně boží je i uvnitř :3 Prostě dokonalost sama. A jak bych jí nemohla vynachválit, když jsem od předchozího čtenáře dostala i malý dáreček v podobě záložky. Takovou radost jsem měla.

Stmívání - 407 stran
Po dlouhé době (čtěte týden) jsem se rozhodla zkusit přečíst Stmívání. I když jsem z počátku měla strach že to bude strašná splácanina a o předvídatelném ději ani nemluvně, někde u třicáté strány se to vytratilo. A zase jsem se přesvědčila, že knížka je prostě lepší než film, jako skoro vždy. A navíc, tak "čtenou" knížku jsem už dlouho neměla v ruce (což bylo taky mínus, protože jedna stránka chyběla a pár jich drželo jen tak tak. Bůh žehnej lepící pásce!)

První stříbrná kniha snů - 350 stran
Um, ta obálka. Uznejte, není dokonalá? Stejně jako děj, namět, postavy... Prostě jedna báseň. Byla to moje úplně první knížka od Kerstin Gier, protože série Drahokamy se ještě ke mně nedostala a pokusím se to v nejblížší době napravit. Protože píše vážně skvěle a poutavě a jenom díky ní (když jsem před spaním četla) se mi zdálo o zelených dveřích s ještěrkou. Už dlooouho jsem nenapsala žádnou recenzi. Možná napíšu o téhle knize.

Hunger Games|Aréna smrti - 328 stran
Tak nějak mám pocit, že se ke mně dostávají všechny dobré knížky tak po milionu let (někdy i o pár tisíc let dřív), každopádně po čtyřech měsícech se ke mně konečně Aréna dostala. A nechci vědět jak dlouho budu čekat na druhý díl Vražedná pomsta. Možná se ke mně dostane v březnu. Ale je to ultra-mega-husto-přísná-boží kniha. Katniss, Peeta (tak trochu i Liška) si mě totálně dostali :3

Počet přečtených knih: 9
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 11:16 | Reagovat

WoW..ty jedeš..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama