Student knihomol 2

31. října 2014 v 18:18 | Chaera |  Student knihomol
Další, tentokrát říjnový student knihomol od Cathy :-)

Říjen - 2 021 stran

Léto na druhý pokus - 406 stran
Úžasně napsaná emociální kniha. V příběhu nechybělo nic, zajímavý námět, žádné fantasy a letní lovestory. Sice bylo trochu hloupé číst tak letní příběh na podzim, ale dřív se ke mně bohužel nedostal.

Rafaelova škola|Vílí křídla - 369 stran
Po nějaké době jsem se pustila na re-re-re-reading Rafaelovi školy. Ach, jak já ty knihy žeru! Marina je prostě milá, sympatická a s talentem dostat se do každého průšvihu.

Rafaelova škola|Tance nág - 268 stran
Když už jsem četla Vílí křídla, pustila jsem se i do druhého dílu. Marina opět nezklamala a s krajtím ocasem jsem si jí dokázala až překvapivě realisticky představit. Škoda že nemám třetí díl, Rafaelova škola už má své čestné místo na poličce slávy :-)

Najít Sky - 239 stran
Další re-reading, tentokrát od báječné spisovatelky Julie Golding (Knihu napsala pod pseudonymem Joss Stirling), protože mi Sky tak přirostla k srdci. Sice Zed byl ze začátku jako osmiletý kluk, který se zamiloval do své učitelky, ale dokázala jsem mu odpustit, když pro Sky udělal takové věci. Sama se děsím toho jak se mi líbí knihy, ve kterých je hlavní hrdinka spíše zraněná než zdravá. Ups.

Temná hrdinka|Večeře s vampýrem - 478 stran
Um, další kniha, kterou musím vychvalovat až do nebes. Sice jsem ze začátku byla skeptická (Ach, upíří láska, jak originální) a představovala jsem si jak hlavní hrdinka bude zavřená v nějakém sklepu s kamennými zdmi. Musela jsem se pousmát, když jsem zjistila že pro ni měli postel s nebesy a obrovský pokoj. Mimochodem, tady taky byla hlavní hrdinka spíše zraněná než zdravá. Asi se půjdu léčit.

Kde hvězdy stále září - 261 stran
Už od začátku jsem od knihy čekala něco víc. Celé se to tak nějak táhlo (Jsem spíše akčnější typ) a skoro nic moc se tam nedělo. Sice styl psaní se pěkně četl, ale nebylo to vůbec pro mě.

Celkový počet přečtených knih: 6
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lůc z Knižního světa | Web | 5. listopadu 2014 v 20:04 | Reagovat

Jé ty se máš, přečíst 6 knih za mesíc :D Taky bych chtěla mít na čtení víc času ale se školou vůbec nezbývá :( Už mě to štve :D Z knih které tu máš chci snad všechny kromě Rafaelovy školy a Nsjít Sky...o těhlech knihých jsem snad ještě neslyšela :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama